Efektywne czyszczenie powierzchni mieszaniną wody i piasku pod ciśnieniem

Jest to technika czyszczenia powierzchni mieszaniną wody i piasku podawane pod ciśnieniem za pomocą specjalistycznych urządzeń. Głównie wykorzystuje się do czyszczenia stali, betonu, fasad budynków.

W zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni oraz nagromadzonego brudu wykorzystujemy metodę hydropiaskowania wysokociśnieniowego oraz niskociśnieniowego.

Dzięki możliwości regulacji ciśnienia podawanej mieszanki można czyścić powierzchnie ceglane, z piaskowca, wykonane z kamienia naturalnego itp. nie uszkadzając ich powierzchni. Ta technika czyszczenia powierzchni pozwala na usuwanie nawet najtrwalszych zabrudzeń dzięki czemu obiekty czyszczone zyskują swój dawny wygląd.

Hydropiaskowanie wysokociśnieniowe - łączy zalety wysokociśnieniowego mycia wodą i piaskowania. Do tego typu czyszczenia stosujemy profesjonalne urządzenia o ciśnieniu roboczym 500 bar.

Urządzenie które posiadamy jest przystosowane również do prac wysokościowych. Długość przewodów w połączeniu dają nam możliwość pracy z ziemi na wysokość 180m nie tracąc przy tym siły ciśnienia.

GALERIA ZDJĘĆ HYDROPIASKOWANIE

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami.
Z pewnością uda nam się dopasować warunki usługi do Twoich potrzeb.

NAPISZ DO NAS

biuro@everest.bydgoszcz.pl

  ALBO   ZADZWOŃ

784 202 256